Navštívili sme Lovestream festival

Tento rok sme aj my navštívili Lovestream festival. Druhý ročník festivalu sa konal na starom letisku v bratislavských Vajnoroch. My sme mali zakúpené lístky na nedeľu. Poďte sa spolu s nami pozrieť čo sa nám na festivale páčilo a naopak čo veľmi nie.

Hneď ako bolo oznámené, že na Slovensku budú vystupovať Imagine Dragons tak sme neváhali ani sekundu a kupovali lístky. Vždy to bol náš sen vidieť ich naživo. Aj keď niesme veľmi festivaloví ľuďia atmosféru sme si užili naplno.

Keďže v ten deň sa šplhali teploty nad 35 °C rozhodli sme sa ísť na Lovestream festival až v poobedných hodinách. Vybrali sme sa tam taxikom ale ako náhle sme prišli do Vajnor tak už sme stáli v zápche. Po 20 minútach sme sa dostali k letisku. Pri vchode boli veľké rady ale išlo to rýchlo, čo bolo potešujúce. Pri vstupe nám dali náramok s čipom, kde ste si mohli nabiť kredit. Vo všetkých stánkoch ste platili práve s týmto čipom.

(Foto: spoznajnepoznane.sk)

Stánkov kde sa dal čip dobiť bolo viacero ale bolo tam vždy milión ľudí. Takže dobudúcna vám určite odporúčame nabiť si väčší kredit aby ste sa tam nemuseli stále vracať a hodinu čakať v rade. Peniažky, ktoré neminiete vám vrátia na kartu do 14 dní.

Hneď po nabití kreditu sme si išli kúpiť občerstvenie a potom sme si prešli ostatné stánky, ktoré sa tu nachádzali. Následne sme sa presunuli na koncert speváka Michaela Patricka Kellyho. Okrem hlavného pódia sa tu nachádzali aj 2 ďaľšie pódiá, Ministry of Fun stage a GLO Air stage. Návštevníci sa v priebehu víkendu mohli zabaviť aj rôznymi sprievodnými aktivitami vrátane detskej zóny, vínnej cesty, zóny elektronických hier či kolotočov a mnohých ďalších.

(Foto: spoznajnepoznane.sk)

Rozhodli sme sa ísť na ruské kolo ale najprv sme si museli vystáť hodinový rad. Po hodinke čakania sme sa dostali na ruské kolo, až vtedy keď sme sa vyviezli hore sme si uvedomili koľko ľudí tu skutočne je výhľady neskutočnéééééé. Jazda stála zato a oplatilo sa čakať! Na ruské kolo sa dalo platiť aj kartou alebo hotovosťou.

Potom nás chytil hlad ale tu už nastával problém a začali sme pociťovať, že je všade až príliš veľa ľudí. V každom stánku boli rady minimálne na hodinu. Ale hlad je hlad tak sme sa postavili najprv do radu na hranolky ale keď sme sa ani po 15 minútach vôbec neposunuli tak sme išli do radu vedľa kde sa čakalo na hot-dog. Tam sme sa po vyše hodinke konečne dostali k jedlu.

Do 22:00 hodiny chýbalo už len pár minút tak sme si išli nájsť miesto aby sme mali dobrý výhľad na pódium a poriadne si užili koncert. Americká formácia Imagine Dragons bola skutočným vyvrcholením hudobného podujatia a podľa odhadov prilákala na letisko vo Vajnoroch zhruba 60-tisíc ľudí. Koncert Imagine Dragons bol pre nás neopísateľným a nezabudnuteľným zážitkom. Nechýbali hity ako Bones, Bad Liar či Radioactive. Všetko doplnila veľkolepá šou, so svetelnými efektmi, dymom či konfetami, ktoré počas koncertu viackrát vystrelili nad hlavy nadšeného publika.

(Foto: spoznajnepoznane.sk)

Koncert ubehol veľmi rýchlo ako sa dalo čakať. Potom avšak prišla realita a dostať sa z letiska domov. Neviem ani ako sa nám podarilo chytiť taxik cez appku ale tu nastával problém keďže nastali zápchy a autá sa nevedeli dostať ani z parkoviska a dostali sa von až po 3 hodinách. Všade vládol chaos, cesty boli pouzatvárané takže sme museli ísť 3 kilomentre pešo aby sme sa dostali k taxiku. Čo musím vyzdvihnúť je náš pán taxikár, ktorý nás čakal vyše hodiny kým sme sa k nemu dostali, čo vôbec nemusel.

(Foto: spoznajnepoznane.sk)

Navštívili sme Lovestream festival

Aké sú naše dojmy z festivalu? Lovestream festival prilákal veľa ľudí na zvučné mená interpretov. Výber bol tento rok naozaj výborný vystúpili tu hviezdy ako Jessie Ware, Michael Patrick Kelly, Editors, Jason Derulo, Imagine Dragons, Martin Garrix, Hardwell a mnoho iných. Ako mladý festival má ešte načom pracovať a učiť sa. Síce tento festival prekonal rekord v počte návštevníkov ale bolo to aj cítiť a bolo vidieť, že festival má medzery. Napriek všetkému sme si koncert užili naplno. Uvidíme, čím nás prilákajú budúci rok. Jediné, čo vieme že sa predtým musíme poriadne najesť 😀